Tunnel Expo'nun başlamasına 0 Gün Kaldı
3. Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı
İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy / İSTANBUL

 

TUNNEL EXPO TURKEY

Dünya Tünel Sektörünün Gözü Türkiye’de

Gerek yapımı devam eden, gerekse 2023 Türkiye Hedefi için planlanan Mega Tünel projeleri ile Dünya Tünel yapım sektörünün gözdesi, Türkiye’nin fuarı Tunnel Expo Turkey  hazırlıkları devam ediyor. Mayıs ayında Hırvatistan’da yapılacak olan Dünya Uluslararası Tünelcilik Kongresinde, Dünya Lansmanı yapılacaktır.

Dünyanın, konusunda yapılan en büyük ihtisas fuarı olma yolunda ilerleyen Tunnel Expo Turkey,
75 yerli 125 yabancı firmayı ağırlamaya hazırlanıyor.  1000 üzerinde yabancı profesyonel ziyaretçinin ziyaret edeceği Tunnel Expo Turkey, ülke turizmine de büyük katkı sağlayacaktır.  Ayrıca katılımcı yerli firmalara önemli ihracat potansiyeli yaratacaktır.

Tunnel Expo Turkey, Türk Tünelcilik sektörünün lider derneği TÜNELCİLİK  DERNEĞİ ve DEMOS  FUARCILIK organizasyonuyla 27-29 Ağustos 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi salonlarında 3 gün boyunca gerçekleşecek.

Fuarda; tünel açma ve delme makineleri, izolasyon malzemeleri, iş makinaları, delme patlatma teçhizatları, aydınlatma elemanları, mühendislik – müteahhitlik şirketlerinin çalışma alanları, tünel kontrol sistemleri (scada), tünel yapımında ve işletmesinde kullanılacak ürünler ve hizmetler sergilenecektir.

Tunnel Expo Turkey bünyesinde, Milyar Euro’luk yatırımlarla yapılan projeler için gerekli tüm sektör bileşenlerinin bir araya geliyor. Dünyaca ünlü, konusunda otorite olan konuşmacıların yer aldığı Kısa Kurs Programı içerisinde, çok önemli teknik bilgi ve deneyimler de, bu dev organizasyonda firma temsilcileri ve katılımcılarla paylaşılacak.

Ayrıntılı bilgi için; www.demosfuar.com.tr